WooCommerce Fatura Detayları Başlığı Değiştirme

WooCommerce Fatura Detayları Başlığı Nasıl Değiştirilir?


WooCommerce posta kodu kaldırma ile ilgili içeriğimizden sonra, WooCommerce ödeme sayfası düzenleme çalışmalarıyla devam ederek, WooCommerce fatura detayları başlığı değiştirmeyle ilgili bir içerik yazmak istiyorum.

WooCommerce üzerinde çeşitli düzenleme ve geliştirmeler yapabilmeniz için, hem WordPress hem de WooCommerce kancalarına (add_action, add_filter) hakim olmanız gerekir. Bu terimlere aşina olduğunuzda, WordPress ve WooCommerce üzerinde istediğiniz geliştirmeleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

WooCommerce ödeme sayfasında bulunan fatura alanlarının başlığını değiştirmek için bir WooCommerce kancası olmasa da, WordPress gettext filtresi bu anlamda çok işe yarıyor.

WordPress Gettext Filtresi Ne İşe Yarar?

WordPress gettex filtresi tam anlamıyla, istediğiniz bir kelimeyi filtreleyerek çeviri yapmanıza ya da değiştirmenizi sağlar.

O halde gelin, WordPress gettext filtresini, WooCommerce fatura detayları başlığını değiştirmek için kullanalım.

WooCommerce Fatura Detayları Başlığı Değiştirme

WooCommerce ödeme sayfasında bulunan fatura alanlarının en başında, Fatura Detayları başlığı bulunur. Bu başlığı değiştirmek için aşağıda <?php etiketinden sonra gelen kod betiğini temanızın functions.php dosyasına ekleyebilirsiniz.

Kod betiğinde küçük büyük harf uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Başka bir deyişle, kelime öbeğini olduğu gibi almalısınız. Aksi halde kod betiği çalışmaz.

Sonuç:

Bu yazıda, WordPress gettext filtresini kullanarak WooCommerce fatura detayları başlığını değiştirmeyi gördük. Umarım sizin için faydalı bir içerik olmuştur. Yorum bırakmayı ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir